розробка
САЙТУ-ВІЗИКИ

Ви отримаєте:
розробка
САЙТА-ВІЗИКИ

Розробка сайту візитки не викликає особливих труднощів, але для непосвяченої в програмування людини це не під силу. Саме тому існують компанії, як наша, які займаються розробкою подібних сайтів. Ми здатні створити сайт візитку швидко та з урахуванням ваших уподобань.

Цілі створення сайту візитки

Нові клієнти

Сайт – потужний та зручний маркетинговий інструмент.

Інформування

Поінформованість підвищує довіру. Довіра розвиває бізнес.

Продажі

Створюються цільові сторінки про товари чи послуги. Сайт є основним торговим інструментом.

Зворотній зв'язок

Форми зворотного зв’язку та інтеграція у соціальні мережі розвивають відносин із вашими клієнтами.

ЦІНА
від 500 $
Терміни:

4 – 7 днів, залежно від кількості сторінок.

В ціну входить:

Переваги створення сайту візитки у нас

Висока якість розробки

Ми беремо вашу ідею, орієнтуємось на трендові IT-рішення, додаємо свої знання та досвід, враховуємо вимоги пошукових систем. Це дозволяє розробити ідеальний сайт візитівку.

Індивідуальне рішення

Створюємо повноцінний рекламний інструмент. І тому проводиться повноцінний комерційний аналіз, продумується структура майбутнього сайту, його наповнення. В результаті створюємо успішний сайт-візитку для розвитку бізнесу в Інтернеті.

Точно в строк

Ми розуміємо цінність часу, тому за будь-яких ситуацій працюємо в екстремально стислі терміни. В 95% випадків Ви отримуєте готовий сайт вже через 5 днів з моменту звернення!

Підтримка

Після закінчення роботи навчаємо, як керувати ресурсом. Додатково ми пропонуємо послуги професійної інформаційної та технічної підтримки. Протягом усього часу роботи розвиваємо бізнес-проект та доводимо його до ідеалу.

МАЄТЕ ПРОЕКТ?
Давайте обговоримо!

Як ми вирішимо ваше завдання?

1. Дослідження ринку

Аналізуємо діяльність компанії, перевіряємо конкурентів, проводимо вивчення як сильних, і слабких сторін. Використовуємо дані, щоб розробити тактику переваги.

2. Розробка дизайну

Формуємо трендовий дизайн з урахуванням європейських тенденцій, трендових фішок, юзабіліті, властивостей, що продають, і адаптації.

3. Верстка та адаптація

Під час розробки трендового ресурсу враховуємо допустиму швидкість завантаження. Додатково сайт адаптується до мобільних пристроїв для зручного відображення.

4. Повний функціонал

Ви отримуєте повноцінний сайт-візитку. Можна самостійно додавати та змінювати інформацію на сайті: просто змінювати номери телефонів або додавати нові сторінки. Також є можливість встановлювати додаткові модулі, плагіни та компоненти. Інакше кажучи, все включено.

5. Орієнтир на продаж

Основне завдання будь-якого сайту – продавати. Це може бути як товари, і послуги. Головне – отримувати ліди, а з ними і реальні замовлення. Навіть саму непривабливу пропозицію можна перетворити на спокусливу можливість. Все залежить від того, як надати потенційному клієнту інформацію, а ми знаємо як це зробити максимально вигідно.

6. Тестування сайту

Проводимо тести на кілька етапів, щоб на всі 100% бути впевненим у тому, що ресурс коректно працює. Додатково створюються щоденні дублі сайту, відбувається встановлення паролів. Це дозволяє створити належний рівень захисту від зламів та шахрайських дій.

Наші роботи

Drone Hive
Корпоративний сайт
4 projects
Корпоративний сайт
GORDON
Корпоративний сайт
Wings Charter
Корпоративний сайт
Only Real Hikers
Корпоративний сайт
Електро Мен
Корпоративний сайт
МАЄТЕ ПРОЕКТ?
Давайте обговоримо!

Замовте розробку сайту візитки у нас!

Великий досвід

Ми працювали з компаніями в різних галузях: юридичні, будівельні, торгові, різні виробники та ін. Така різноплановість клієнтів дозволила нам виробити персональний підхід до кожного бізнесу і отримувати кращі результати з можливих.

Створенням сайтів у Digital Wise займається команда співробітників із 5 осіб. Тому на виході реалізується проект преміальної якості. Мета роботи — створити сайт-візитку та перетворити його на дієвий інструмент для заробітку. Ми виконуємо роботу на найвищому рівні, що можна побачити за підсумковими результатами.

Комплексна робота з розробки сайтів

Ми не просто створюємо оболонку. Наша мета – зробити повноцінний ресурс, просунути його, підняти на добрі позиції у пошукових системах. Готовий сайт-візитка відображає основну інформацію про компанію та одночасно спрямований на залучення нових клієнтів. Іншими словами, робимо сайт як для себе.

Передові технології

Тенденції у галузі розробки сайтів та їх просування змінюються дуже швидко. Те, що ще минулого року приносило добрі результати, сьогодні може зовсім не працювати. Саме тому сайт слід замовляти у професіоналів, які постійно проходять навчання, моніторять ринок та швидко впроваджують актуальні інструменти. Ми саме така компанія.

Глибокий аналіз

Якщо ми робимо сайт для конкретної компанії, то вивчаємо як її діяльність. Ми аналізуємо конкурентів замовника, їх інструменти, що використовуються. У роботі ми дотримуємося всебічного аналізу ситуації. Завдання команди Digital Wise зробити не просто добре — ми досягаємо результату, кращого, ніж у решти представників ринку (за умови, що фінансові вкладення ідентичні).

Офіційна робота за угодою

У нашій сфері при неправильному виборі компанії клієнт часто стикається з обманом. Замовник розраховує на одну суму, але поступово вона стає все більшою і перетворюється на непідйомні гроші. Ми гарантуємо, що при зверненні до нас такої ситуації не виникне — вартість розробки сайту-візитки визначається заздалегідь, після узгодження всіх деталей замовлення. Команда Digital Wise дорожить своєю репутацією, тому працює на чесних та прозорих умовах, за укладеним договором. Ми ніколи не накручуємо цінник і можемо обґрунтувати вартість будь-якої послуги.

Дотримання термінів

Ми не обіцяємо нашим клієнтам надто швидке виконання роботи, якщо це неможливо. У такій ситуації ми просто пояснюємо, чому не можна раніше отримати результат. Наша команда завжди дотримується встановлених термінів і знаходиться на зв’язку для уточнення всіх питань. Ми несемо відповідальність не лише за проект, над яким ведемо роботу, а й за спокій клієнтів. Саме тому ми робимо сайти вже багато років, і наші послуги залишаються затребуваними серед замовників.

Переваги розробки сайту візитки

Простота обслуговування

Сайти-візитки часто прості та не містять багато сторінок. Завдяки цьому вони легко обслуговуються. Із цим завданням впорається і сам власник сайту. Йдеться не про великий портал, заради обслуговування якого потрібна ціла команда професіоналів. Замовник отримує зручну та просту адмінку на базі CMS WordPress.

Як правило, сайт візитівка складається з кількох сторінок. Там розміщується як текстова інформація, а й графічні елементи. Щоб із зручністю коригувати та змінювати активні елементи ресурсу, можна скористатися багатофункціональним онлайн-редактором. Будь-який підприємець оцінить такий корисний інструмент.

Ефективний дизайн

Запропонуємо не тільки гарний, дизайн, але й такий, що продає. Він може бути виконаний у будь-якому із сучасних стилів: мінімалізм, класика, flat або поєднувати між собою різні стилі. Підберемо колірну схему, яка залучатиме користувачів. Все це сприяє створенню дружньої атмосфери спілкування між вами та клієнтом.

Дизайн сайту буде на 100% унікальний – молода компанія зможе помітно виділитися серед конкурентів та залишить після себе яскраве враження.

Швидка розробка

Компактні веб-ресурси мають одну помітну перевагу, а саме високу швидкість розробки. Для підготовки сайту-візитки нашим спеціалістам знадобиться близько одного тижня. Підсумкові терміни виконання залежить багато в чому від побажань замовника. Так, якщо потрібно додати складні функціональні елементи, то на розробку піде більше часу.

Якщо Ви замовляєте невеликий сайт, то його розробка буде швидшою порівняно зі створенням великого корпоративного порталу або інтернет-магазину. Розміщуємо елементи, які перетворюють відвідувачів на клієнтів. Найбільшу ефективність показують такі елементи: форми зворотнього зв’язку, кнопки «Замовити», онлайн-консультант, відео, відгуки.

Доступні ціни

Сайт-візитка може бути різним. При обмеженому бюджеті завжди є можливість зробити щось просте. Це буде лаконічний ресурс із нехитрим дизайном, але інформативним для користувачів. Пізніше сайт-візитку можна розширити — якісь сторінки доповнити, створити нові розділи, каталог тощо. Сайт-візитка — це базове рішення, яке вигідне як великим компаніям, так і середньому, і навіть малому бізнесу.

За допомогою сайту візитки можна просто та недорого донести інформацію потенційним клієнтам. За демократичну вартість розробки ресурсу вдасться збільшити продаж бізнесу. Таким чином, дохід у кілька разів перевищить витрати. Такий сайт оптимально підходить новачкам в інтернет-бізнесі і тим, хто хоче отримати великий веб-проект.

Преспективність

Сайт-візитка — це повноцінний ресурс, здатний включати необмежену кількість сторінок. У функціональних можливостях також немає обмежень. За рахунок високої якості та демократичної ціни такий ресурс оптимально підходить для фірм малого та середнього бізнесу, а також для новачків. Під час створення сайту використовується двигун WordPress. Це дозволяє власнику ресурсу самостійно адмініструвати ресурс, оновлювати його, додавати нову інформацію, відео та зображення.

На сайті будь-якої миті можна додати нові сторінки. Це буде корисно в тому випадку, якщо знадобилося розширити перелік послуг, що надаються, або змінилася контактна інформація. Гнучка структура ресурсу, а також легкість в обслуговуванні дозволяють будь-якої миті вносити коригування в роботу сайту. При необхідності можна легко модернізувати функціонал сайту та його оформлення.

Ефективність

Сайт візитка в Україні вимагає наповнення активних сторінок, що найчастіше переглядаються користувачами. За стандартом містить близько 10 сторінок. Але за додаткову плату можна розширити робочий простір сайту. Як показує досвід, навіть за наявності лише кількох сторінок із правильно структурованою інформацією, сайт-візитка показує високу ефективність. Для потенційного клієнта веб-ресурсу зайві подробиці не дуже важливі. Тому, при розробці сайту візитки акцент робиться на оптимальному поєднанні стислості та інформативності.

Терміни розробки сайту візитки за етапами

1. Попереднє узгодження із замовником технічного завдання.

Насамперед клієнт заповнює бриф на розробку сайту. З боку замовника надаються додаткові матеріали – зображення, текстова інформація, елементи фірмового стилю. Далі підбирається доменне ім’я та хостинг-план. Обов’язково обговорюється структура та елементи дизайну сайту-візитки.

Після узгодження всіх деталей укладається угода про співпрацю. При цьому замовник вносить передоплату у розмірі 50% від загальної вартості проведення робіт. Окремо оплачується доменне ім’я та хостинг.

Замовник встановлює термін виконання.

2. Проведення виконавцем робіт із створення сайту візитки.

Створюємо основну структуру сайту-візитки та адаптуємо дизайн відповідно до раніше затвердженого технічного завдання. Розробляємо та налаштовуємо панель управління сайтів, впроваджуємо додаткові модулі та блоки.

Тестуємо готовий сайт у різних браузерах та операційних системах, щоб на 100% бути впевненими у коректному відображенні та працездатності всіх елементів.

За термінами виконання цього етапу становить 10-15 днів.

3. Презентація готового сайту замовнику та здача проекту.

Демонструємо працездатність готового сайту та консультуємо з управління.

Надаємо дані для доступу до особистого кабінету у системі провайдера хостингу. Замовник оплачує другі 50% від загальної вартості виконаних робіт.

За термінами виконання цього етапу становить 1-2 дні.

4. Додаткові послуги.

Після прийняття робіт клієнт може замовити повний або частковий комплекс послуг із підтримки та просування сайту. До комплексу додаткових послуг входить:

 • Технічно-консультаційний супровід телефоном або онлайн;
 • Комплексний аналіз відвідуваності сайту. Надаються зведені звіти з рекомендаціями про те, як покращити показники;
 • Адміністративна допомога;
 • Наповнення ресурсу контентом;
 • Комплексне просування сайту у пошукових системах;
  Налаштування контекстної реклами.

Система управління

Навіть користувач-початківець здатний легко і швидко розібратися з панеллю управління сайтом.

Самостійно можна виконувати такі дії:

 • Проводити базову СЕО-оптимізацію — додавати мета-теги, заголовки, ключові слова та описи. Докладніше про це розповість розробник на заключному етапі під час передачі готового сайту-візитки;
 • Коригувати меню сайту – додавати або видаляти сторінки. У разі потреби існуючі пункти можна перейменувати;
 • Редагувати вміст сторінок. Для цього передбачено зручний редактор. Можна змінювати розмір і колір шрифтів, додавати таблиці та зображення, додавати активні посилання. Робота з редагування вмісту сторінок в адмін-панелі практично ідентична працювати з будь-яким текстовим редактором;
 • Редагувати розділ новин. Як тільки створюється нова стаття, система автоматично виводить короткий анонс із зазначенням назви та дати у відповідний розділ;
 • Формувати каталог зображень. При цьому не потрібно змінювати розміри вихідних джерел.

При наповненні сайту слід враховувати унікальність усіх текстів. Не варто сліпо копіювати інформацію з інших ресурсів. Пошукові системи негативно розцінюють таке сліпе копіювання. Це позбавить від додаткових тимчасових та фінансових витрат на виведення сайту з надр пошукових систем. Насправді самостійне адміністрування сайту рідко викликає будь-які складнощі. Весь функціонал легко освоїти за 1-2 дні. Якщо якісь нюанси будуть незрозумілі, будь-якої миті можна звернутися за консультацією до розробника.

Вартість розробки сайту візитки

Вартість розробки сайту-візитівки варіюється. Вона залежить від складності веб-сайту. Найпростішим варіантом вважається: головна сторінка, де вказана інформація про компанію, контакти та схема проїзду. У міру ускладнення сайту додаються різні розділи. Це можуть бути прайс-листи, інформація про окремі продукти та ін.

Наповнення сайту залежить від характеру діяльності компанії. Наприклад, якщо Ви власник невеликого магазину одягу, то головної сторінки, де буде вказано координати та контакти достатньо. Якщо ж є бажання надати користувачам більше інформації, можна легко додати ще розділ, де будуть представлені товари.

З урахуванням всіх переваг, описаних вище, багато хто може цікавити вартість сайту-візитки. Середня ціна на розробку сайту візитки коливається між сумами від суми гривень до суми гривень. У цьому питанні також відіграє складність і структура сайту.

Кому варто замовити сайт візитівку?

Сайт-візитка необхідний абсолютно різним компаніям, зокрема приватним особам. Це юристи, нотаріуси, служби доставки, перевізники, будівельні компанії, салони краси та багато інших. Їх усіх об’єднує одна мета – збільшити приплив клієнтів, заявити про себе в Інтернеті, зробити бізнес ефективнішим, відкрити та скористатися новими можливостями для розвитку. Сайт-візитка підійде і приватним особам, наприклад, якщо у Вас є хобі або захоплення, і хочете монетизувати їх.

Сайт-візитка оптимально підходить для старту будь-якого бізнесу! Системи управління, що використовуються при розробці сайту, уможливлюють збільшення функціональності проекту, додавання нових модулів, оптимізацію та гнучку настройку з урахуванням вимог браузерів та сучасних гаджетів.

Компанії, що хоче досягти успіху, потрібно враховувати всі технології, що швидко розвиваються, і використовувати будь-яку можливість, щоб результати діяльності були найбільш визначними. Допоможе у цьому створення сайту візитки. Витрати створення сайту окупляться досить швидко, а користь і прибуток від нього дозволять значно зміцнити позиції компанії серед конкурентів ринку. Замовити створення сайту Ви можете у нас.

Вигоди від створення веб-сайту візитки.

Сайт-візитка — це гарне рішення для будь-якого бізнесу та підприємця. Це також доступний та ефективний спосіб, за допомогою якого можна вигідно презентувати бізнес клієнтам та партнерам. Сайт-візитка дозволить зробити це яскраво та лаконічно. Наявність такого ресурсу принесе користь кожній компанії.

Якщо порівнювати із звичайною візитною карткою, сайт-візитка може містити дуже багато корисної інформації. Це можуть бути контакти для зв’язку, інформація про продукти та послуги, акції пропозиції. На сайті може бути розташована фотогалерея, відеопрезентація компанії, відгуки клієнтів, форма для зв’язку з персональним менеджером та ін.

На компактних, грамотно зверстаних сторінках користувачі можуть вивчити діяльність компанії, розцінки, послуги та контакти. Крім того, сайт-візитка є гарним приймачем рекламного трафіку. На нього можна вести контекстну рекламу та спрямовувати користувачів із соціальних мереж. Створення повноцінного сайту компанії дозволить легко шукати нових клієнтів, а також відкривати нові канали продажу товарів чи послуг.

Зовнішній вигляд сайту візитки може бути різноманітним, але для такого ресурсу характерними є й загальні риси. Наприклад, у більшості випадків сайт представлений у вигляді красиво оформленої головної сторінки, яка веде різні розділи. Дизайн сайту візитки розробляється з урахуванням Ваших побажань та можливостей спеціалістів-розробників. Тут можна реалізувати усі ідеї.

Саме на зовнішній вигляд сайту-візитки звертають увагу відвідувачі насамперед. І лише після цього їх цікавить функціональність та простота користування. При розробці дизайну акцент робиться на правильному підборі форм та кольорів – вони повинні відповідати Вашій компанії та залучати клієнтів.

Створення сайту візитки не викликає особливих труднощів, але для непосвяченого в ази програмування та технологій людини це буде не під силу. Саме тому існують компанії, як наша, які займаються розробкою подібних сайтів. Ми здатні створити сайт візитку швидко та з урахуванням ваших уподобань.

Як правило, в подібні компанії щодня звертаються замовники з метою отримати консультацію з питань, що цікавлять, а також замовити необхідний сайт. Як показує практика, створення сайту-візитки менш трудомістке і тяжке, порівняно з дискусією з клієнтом про його переваги у створенні сайту. Проте, досвідчені майстри завжди здатні знайти порозуміння з клієнтом та створити такий сайт, який задовольнить усі його побажання. Розробка сайту ведеться максимально поглиблено, що і є запорукою відмінного результату.

Компаній, які насамперед спеціалізуються на створенні подібних сайтів-візиток, сьогодні існує дуже багато. Багато хто з них веде свою діяльність віддалено, інші ж працюють у великих офісах. У будь-якому випадку, у таких компаніях працюють фахівці з багаторічним досвідом розробки різних сайтів, зокрема сайту-візитівки.

Можна звернутися до однієї з таких компаній, щоб замовити сайт-візитку. Назвати однозначну ціну за такі послуги не можна, тому що кожна компанія має свої розцінки за подібні види робіт. Слід зазначити, що оплата за створення подібного сайту візитки не буде вищою за вартість персонального сайту.

У наших фахівців є величезний досвід створення сайтів різної рівні складності та спрямованості. Так можна замовити розробку комерційного сайту або цілого інтернет-магазину. Також можна наочно переглянути принцип роботи сайту-візитки. Не варто недооцінювати можливість розширення діяльності підприємств в Інтернеті, оскільки має великі перспективи. Все більше людей роблять покупки онлайн, і все менше у торгових точках.