Slide що ви продаєте Дивимося кому Ви це продаєте Думаємо перше і друге Об'єднуємо «продающий» сайт Отримуємо ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ РОЗРОБКА САЙТІВ
Ми - цифрова агенція "Digital Wise".

Будемо тісно співпрацювати з Вами і створимо веб сайт, розрахований спеціально під Ваш бізнес, завдання і цілі. Надамо такий рівень особистої уваги, який Ви знайдете тільки в невеликій цифровій агенції. Нам дійсно важливо, як працює ваш бізнес.

Все дуже просто. Перш ніж робити, ми слухаємо, вивчаємо і вникаємо.

Наша мета – допомогти Вам розкрити потенціал вашого бізнесу, залучаючи нових клієнтів через інтернет.

ЩО МИ РОБИМО

Landing page

розробка
LANDING PAGE

цели:

розробка
КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ

B2B / B2C
Корпоративный сайт
Интернет-магазин

розробка
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

продажи:

МОДЕРНІЗАЦІЯ САЙТУ

мета:
Модернизация сайта

ЧОМУ МИ

Разработка сайтов 1. Точність Розробка сайту завжди пов'язана з правильною подачею інформації про послуги чи товар. Ми глибоко аналізуємо бізнес і ЦА клієнта, для повного розуміння як і для кого подати інформацію. Разработка сайтов в украине 2. Унікальний дизайн Ми не робимо сайти на "шаблонах". Аспекти бізнесу індивідуальні, тому чийсь "сайт-близнюк" Вам ніяк не допоможе. Для створення продающого дизайну ми практикуємо тільки індивідуальний підхід. Разработка сайтов украина 3. Терміни Розробка сайту повинна вписуватися в бізнес план вашої компанії. Ми добре розуміємо важливість термінів і старту рекламної компанії. Терміни - один з найважливіших пріоритетів. 4. Ми завжди в тренді! Поведінка користувача в мережі постійно змінюється. Для створення сайту, що продає потрібне розуміння поведінки користувача, на що він буде реагувати, розстановка зон захоплення уваги тощо. 5. Поетапная оплата Розробка сайту розбита на декілька етапів, тому повна передоплата не потрібна. Ми звітуємо перед клієнтом на кожному з етапів. 6. Ентузіазм Для нас, створення сайтів - це і бізнес і улюблена справа одночасно. Ми завжди в курсі трендів дизайну та новітніх технологій розробки. У кожному проекті ми викладаємось на повну!
ПРИНЦИПИ СТВОРЕННЯ ГАРНОГО САЙТУ

Перед тем как участвовать в конке Формула-1 стоит научиться водить автомобиль. Вроде бы, очевидно, но многие принедрегают базовыми принципами, переде тем как включиться в сложный процесс, такй как создание корпоративного сайта. А потом, при неудаче, винят разработчиков в своей неудаче.

Итак, «очевидные» вещи, о которых нельзя забывать:
САЙТ ДЛЯ ЛЮДЕЙ
Создание сайта

Сайт не повинен подобається Вам чи Вашому начальнику. Він повинен подобається вашії цільової аудиторії. Відвідувачам вашого сайту. Неможливо створити будь-який продукт, що подобається взагалі всім.

АДАПТИВНИЙ ДИЗАЙН
Создание сайта в украине

Різні пристрої мають безліч варіантів роздільної здатності та перегляду. Є близько 3-х основних для моніторів, планшетів і телефонів мають два положенія (вертикаль + горизонталь). А телефони при однакових фізичних розмірах мають різні роздільні здатності.

ЯКІСНИЙ КОНТЕНТ
Создание сайта украина

Можна витратити сотні годин на дизайн, але він марний без якісного контенту. Контент повинен нести не тільки важливу для Вас інформацію, а й корисну для відвідувача. Гарні картинки та інфографіка роблять інформацію цікавою.

СУЧАСНА CMS
Заказать сайт

Зручність і простота редагування (наповнення), захист від злому, швидкість завантаження і т.д. Все це, важливі аспекти взаємодії сайту з Вашим бізнесом, котрі забезпечуються сучасної CMS.

НАШІ КЛІЄНТИ
bevisioned-logo
senteo-logo
s-c-logo
oqema-logo
intafat-logo
pw-logo
steoaniak-logo
carpe-logo
pichkar-logo
rentcom-logo
leopoli-logo
ws-logo
eurobud-logo
incanto-logo
kvadro-logo
legal-logo
marble-logo
dreamville-logo