розробка
ЛЕНДІНГУ

Ви отримаєте:

розробка
ЛЕНДІНГУ

Почніть продажі вже через 3 дні!

ЦІЛІ РОЗРОБКИ ЛЕНДІНГУ

Основна мета лендингу полягає у конвертації відвідувачів сайту в покупців. Для переходу на лендинг використовують рекламні майданчики, соціальні мережі, розсилки. Односторінник передбачає одну унікальну пропозицію, що продає, що мотивує споживача зателефонувати, залишити заявку, замовити продукт або підписатися на розсилку.

Стартап
Продажі
Одна пропозиція
Цільова дія

ЯК ПРОДАЄ ЛЕНДИНГ

1. Трафік:

Створюється висока відвідуваність цільових клієнтів із наміром купити ваш товар чи послугу.

2. Фокусування:

Увага клієнта фокусується лише на одному реченні, яке розміщено на лендингу.

3. Цільова дія:

Заклик спрямовує клієнта до здійснення цільової дії на сторінці.

ЦІНА
від 200$
Терміни: 1 – 3 дні.
В ціну входить:
ПЕРЕВАГИ НАШИХ САЙТІВ

ПРЕМІУМ ЛЕНДИНГ ЗА РОЗУМНУ ЦІНУ

Вартість нашої роботи приємно здивує. Розробка landing page не сильно вдарить по бюджету компанії.

ЕФЕКТИВНИЙ ДИЗАЙН

Розробка landing page в агентстві Digital Wise — це завжди поєднання сміливих, новаторських ідей та передових технологічних рішень.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Ми не використовуємо нудні, шаблонні рішення та дотримуємося індивідуального підходу до кожного проекту. Завдяки цьому нам вдається створювати сайти, що вигідно виділяються серед конкурентів.

МАЄТЕ ПРОЕКТ?
Давайте обговоримо!

Як ми вирішимо ваше завдання?

1. Постановка цілей

Насамперед встановлюється з метою розробляється посадкова сторінка. Цю інформацію озвучує або замовник, або встановлюють її фахівці нашої компанії з урахуванням отриманих даних. При побудові мети розраховується мінімальний поріг конверсії з урахуванням специфіки офферу.

2. Аналіз ринку

Проводимо послідовно комплексний маркетинговий аналіз – вивчаємо ринок, конкурентів, бізнес-клієнта, сезонність, цільову аудиторію.

Додатково встановлюється максимально можлива конверсія і те, наскільки має бути збільшено оборот компанії.

3. Розробка структури, концепції

Складаємо унікальну торгову пропозицію та продають заголовки з урахуванням переваг клієнта. Далі підбираємо «видні» місця, щоб розмістити форму захоплення відповідно до психологічних факторів людини.

4. Написання тексту, що продає

Складаємо унікальну торгову пропозицію та продають заголовки з урахуванням переваг клієнта. Далі підбираємо «видні» місця, щоб розмістити форму захоплення відповідно до психологічних факторів людини.

5. Дизайн лендінгу

Після того, як узгоджена концепція сайту, він переходить до дизайнера. «Живий» дизайн створюється відразу онлайн. Він відрізняється від статичної картинки тим, що Ви можете переглядати його як уже говий сайт.

6. Верстка та програмування

Верстаємо сайт. Налаштовуємо адаптивність до мобільних платформ та пристроїв, правильне відображення у різних браузерах, зручність користування.

Проект готовий. Додатково при замовленні окремої послуги організовується рекламна кампанія.

НАШІ РОБОТИ
Drone Hive
Корпоративний сайт
4 projects
Корпоративний сайт
GORDON
Корпоративний сайт
Wings Charter
Корпоративний сайт
Only Real Hikers
Корпоративний сайт
Електро Мен
Корпоративний сайт
МАЄТЕ ПРОЕКТ?
Давайте обговоримо!

Навіщо потрібний лендинг

Якісний лендінг – це ефективний спосіб залучити нових клієнтів та збільшити продажі. Такий сайт підходить, щоб вивести новий товар на ринок, отримати контакти користувачів через форму зворотного зв’язку та для продажу: це можуть бути як освітні послуги, так і елітна нерухомість. У порівнянні з багатосторінковим сайтом, лендинг забезпечує більш високу конверсію, а створити його набагато легше та швидше.

Високі продажі завжди у тих, хто робить це красиво. Створення лендинг-сайту — це завжди яскрава пропозиція, що запам’ятовується для клієнтів. Ми добре розуміємо, що Ваша мета – не продати один раз, а сформувати лояльне ставлення покупця до бренду. Це запорука довгострокових відносин із клієнтом. Для нас розробка лендінгу – це не просто створення односторінкового сайту. Ми оформляємо Ваш посил до клієнта, використовуючи зрозумілі для нього образи та смисли.

При створенні лендінгу, ми враховуємо сучасні тенденції ринку, специфіку Вашої ніші та індивідуальні уподобання. На кожному етапі розробки проекту ми консультуємо з усіх питань та супроводжуємо. Замовити лендинг у нас — це означає отримати високоефективний інструмент, за допомогою якого бізнес здатний задовольнити всі амбіції та запити.

 

Преміум лендинг за розумну ціну

Ми розробляємо продукт, який здатний потроїти доходи протягом 25 днів. У цьому адекватна вартість розробки лендингу зіставляється з його преміальним якістю. Очікування навіть найвибагливішого клієнта будуть повністю задоволені.

 

Приголомшливий маркетинг

Бізнес кожного нашого клієнта є унікальним, тому перед початком розробки, команда Digital Wise проводить детальне дослідження ніші. Вивчаємо переваги над конкурентами і тільки після цього приступаємо до створення лендінг-пейдж. Такий комплексний підхід дозволяє нам створювати сторінки Landing Page, що продають, ефективність яких становить від 50%.

 

Емоційний wow-дизайн

Для всіх лендингів створюється ексклюзивний і ефектний дизайн, який викликає захоплення навіть у найприскіпливіших замовників. Таким чином, буде збільшено конверсію сайту, а також покращено брендинг Вашої компанії.

 

Професійна адаптація та верстка

Готовий лендинг буде гармонійно відображатися у всіх використовуваних інтернет-браузерах та на мобільних пристроях. При цьому розміри екрана не відіграють особливу роль. В цілому, це покращує поведінкові фактори та відсоток конверсії.

 

Як ми вирішимо ваше завдання?

Аналізуємо конкурентів та нішу

Проводимо моніторинг конкурентів, вивчаємо бізнес клієнта, сезонність та затребуваність товару в Інтернеті. Це дозволяє забезпечити високу ефективність лендингу та отримати необхідний для замовника ефект.

Розробимо структуру, що продає

Складемо цільовий портрет Вашого потенційного клієнта, розробимо модель та прототип сайту з урахуванням отриманих даних. Напишемо грамотні, що продають тексти, що мотивують до покупки або замовлення послуги.

Налагодимо постійний потік клієнтів

Налаштуємо на лендинг рекламу (таргетингову рекламу із соціальних мереж або Google Adwords) та залучимо зацікавлених у Вашому реченні користувачів. Таким чином, будуть отримані швидка віддача та висока ефективність.

Забезпечимо швидку окупність лендингу

Середня окупність landing page наших клієнтів складає 1-2 місяці, залежно від типу бізнесу. Це підтверджує той факт, що вкладені гроші у розробку сайту швидко починають примножуватися.

 

Чому варто довірити створення лендінгу Digital Wise?

У професіоналізмі нашої команди програмістів та дизайнерів уже переконалося дуже багато клієнтів з усієї України. Тепер ви можете приєднатися до них. Є кілька причин, чому кожен клієнт Digital Wise незмінно залишається задоволений отриманими результатами:

Перед створенням посадкової сторінки, ми обов’язково вислуховуємо всі вимоги та побажання замовника, які надалі враховуються у роботі. Тому нічого дивного в тому, що результати співпраці повністю задовольняють замовників.

Landing page на WordPress — це завдання, яке наші фахівці готові виконати на найвищому рівні. Переконайтеся в цьому прямо зараз — зв’яжіться з нами за номерами телефонів або по e-mail.

Ми знаємо, що Вам потрібні клієнти та прибуток. Потрібен оригінальний сайт із високою конверсією. Потрібно продати послугу або товар швидко та вигідно, з мінімальними витратами. Агентство Digital Wise – це Ваш надійний партнер. Ми пропонуємо не просто замовити створення лендінгу. Наші фахівці розроблять технічно складний, але доступний для сприйняття проект, здатний виконати поставлені завдання.

Ми розробимо концепцію, яка дуже скоро перетвориться на реальний інструмент прибутку. Також, у наші повноваження входить створення яскравої, унікальної та вигідної торгової пропозиції, розробка рекламної компанії з урахуванням усіх можливих способів розкрутки сайту. Співробітники веб-студії з нуля створять надприбутковий та трендовий продукт, який не тільки працюватиме, а й до 10 разів збільшить продаж в Інтернеті.

Клієнти нашої веб-студії отримують адаптивний веб-ресурс, що має привабливий дизайн, анімаційні ефекти, рекламний текст, що продає, спрямований на залучення відвідувачів і швидку розкрутку.

 

До головних переваг створення landing page відносять:

 • Зосередженість та зацікавленість відвідувачів у конкретній пропозиції;
 • Конверсія від 2% до 45% залежно від тематики та рекламних джерел, їх налаштування;
 • Стимулювання та мотивація відвідувача до виконання конкретної дії за допомогою ретельно продуманих елементів.

Робота агенції Digital Wise завжди спрямована на результат. Щоб його досягти, впроваджуються сучасні ідеї та тенденції, досвід та креатив співробітників. Для результативної роботи проекту маркетології студії проводять глибокий аналіз ринку, конкурентів, аналогічних пропозицій, цільової аудиторії та визначають потреби цього сегмента. Все це дозволяє створити односторінник із конверсією до 45%. Додатково розробляється унікальна торгова пропозиція відповідно до яскравого та динамічного дизайну.

Лендінг оптимізується, рекламується, налаштовується та розробляється таким чином, щоб продукт приваблював споживачів та приводив до цільової дії.

 

Розробка landing page вам потрібна, якщо:

 • Бажаєте запропонувати цільовій аудиторії конкретну послугу чи товар;
 • Потрібно провести акцію перед святами та миттєво підвищити продажі;
 • Існує необхідність розширити клієнтську базу;
 • Прибуток від угод необхідно отримати швидше.

Ми створимо чіпляючий заголовок із чітким закликом до дії, а також правильну пропозицію, яка фокусує відвідувача на цілі. Додатково будуть розставлені пріоритети відповідно до законів маркетингу. Таким чином, споживач правильно сприйме сайт та з високою ймовірністю замовить товар чи послугу.

Окрема увага приділяється контенту лендінгу. Ми створюємо унікальний контент, враховуючи одразу кілька факторів: психологічне сприйняття інформації людиною, поведінкові фактори та специфіку інформаційної складової сайту. При наповненні веб-ресурсу використовуються тексти з максимальною конкретикою та цифрами. Усі ключові моменти передаються у доступній для відвідувачів формі.

Проект розробляється на основі CMS – це доступна система адміністрування сайту. Завдяки їй замовник зможе самостійно вносити зміни та коригувати інформацію. За бажанням, візьмемо відповідальність за підтримку сторінки, наповнимо сайт текстовою та графічною інформацією. В результаті співпраці кожен наш замовник отримує безперечні переваги:

Швидка окупність. Фінансові вкладення перетворюються на інвестиції. Ті витрати, що були витрачені на розробку сайту, окупляться вже за місяць. При цьому прибуток почне швидко зростати. У середньому, щомісяця доходи перевищуватиме витрати у 3-5 раз;

Економія на просуванні. Вибираючи контекстну рекламу як спосіб просування, фахівцям вдається контролювати бюджет. Таким чином, клієнт отримує чистий дохід і тим самим заощаджує на рекламній кампанії;

Перші відвідувачі будуть помітні через 3 години після запуску реклами. Метод розкручування PPC дозволяє швидко та вигідно залучити цільових відвідувачів. Це колосальна економія часу та можливість отримати перший прибуток без тривалого очікування;

Дешева технологія. Вартість розробки лендингу набагато нижча за інші види сайтів. У середньому в 1-2 рази. При цьому конверсія значно вища;

Швидке створення сайту. У порівнянні з іншими типами веб-ресурсів, для розробки яких потрібно 3-5 тижнів, створення односторінника, що продає, займає до 3-х тижнів.

Вартість лендінгу залежить від:

 • Складність дизайну;
 • Специфіки вашого бізнесу та особливостей, що вплинуть на розробку;
 • Кількість секцій та блоків на сторінці;
 • Складність функцій.

Пропонуємо Вам ознайомитись з прайсом на послуги або звернутися до менеджера, щоб отримати детальну інформацію. Для замовлення лендингу, зв’яжіться з нами, завітайте на веб-студію або запросіть в офіс project-менеджера. Рекомендуємо в першу чергу скачати і заповнити бриф. Це дозволить заощадити час та повноцінно презентувати бізнес.

Якщо все зроблено правильно, то landing page не просто позначить присутність компанії в мережі, а стане повноцінним та дуже потужним бізнес-інструментом. Це оптимальний спосіб залучити нових клієнтів, збільшити продажі та підвищити прибутковість. Вартість створення лендингу як у Києві, так і в інших містах України залишається прийнятною. Будь-яка навіть невелика компанія може дозволити собі розробку односторінника.

 

6 важливих відмінностей продає лендінг пейдж, який ми створюємо

Лендінг — це потужна база для реклами компанії, товару чи послуги. Щоб досягти поставленої мети та підвищити конверсію, Digital Wise здійснює розробку та розміщення на сторінці ключових атрибутів, за рахунок яких сайт вигідно виділяється:

 • Якісні та докладні фотографії продукту, фото, що викликають асоціацію з бізнесом;
 • Унікальна торгова пропозиція, в якій розкриваються переваги товару/послуги над аналогами та конкурентами. УТП у свою чергу підвищує конверсію у 2-3 рази;
 • Зачіпка: акція, бонус, спеціальна пропозиція, обмежена за часом;
 • Повноцінне розкриття сильних сторін товару, компанії чи послуг;
 • Блок довіри для відвідувачів: відгуки, нагороди та сертифікати компанії, відео зі зверненням керівника компанії або працівників керівної посади;
 • Потужний заклик до дії мотиваційна кнопка як логічне закінчення блоків.

При розробці лендингів у нашому агентстві, використовується маркетингова структура, що продає AIDA: А-увага, I-інтерес, D-бажання, А-дія. Це дозволяє поступово наростити інтерес до продукту чи послугу. Також це чудовий спосіб сконцентрувати увагу, виявити важливі ключові моменти, продемонструвати переваги, м’яко закликати до дії – завантажити, замовити, зареєструватися.

Текст та інформація адаптуються до стаціонарних пристроїв та мобільних гаджетів. При цьому враховується специфіка поведінки користувачів під час відвідування сайту. Для цього блоки розташовуються в логічній послідовності, щоб пробудити інтерес людини до сайту та товару/послуги. Інформаційна складова лаконічна, без води, передає ключову суть, а також приваблює та мотивує.

Основна мета розробки односторінника – утримати користувача. Для цього привертається їхня увага за допомогою картинок та інших візуальних елементів: інструкцій із застосування, відео відгуків, інфографіки, фотографій товару.

Розробка landing page — це вирішальний момент для підприємців, які бажають просунути продукт на ринку і цим у кілька разів збільшити дохід. Посадкові сторінки призначені спеціально для продажу. Також вони допомагають диференціювати аудиторію відразу за декількома критеріями. За рахунок цього сформована цільова група з потенційних клієнтів отримує потрібний товар та інформацію.

Замовивши лендинг в Digital Wise, клієнт отримує потужний інструмент, що продає, які допомагає конвертувати відвідувачів в покупців або клієнтів. Сайт, що працює 24/7, розповість потенційним клієнтам про вигоди та переваги продукту, послуги чи компанії. Таким чином, Ви зможете відпочивати або займатися своїми справами, а односторінок, що продає, в цей час працюватиме, приводити нових клієнтів і приноситиме прибуток.