ПРО НАС

Сурков Дмитро
Засновник Digital Wise
Ми – агенція "Digital Wise".

Будемо тісно співпрацювати з Вами та створимо веб-сайт, розрахований спеціально під Ваш бізнес, завдання та цілі. Надамо такий рівень особистої уваги, який Ви знайдете лише у невеликому цифровому агентстві. Нам справді важливо, як працює ваш бізнес.

Все дуже просто. Перш ніж робити, ми слухаємо, вивчаємо та вникаємо.

Наша мета – допомогти Вам розкрити потенціал вашого бізнесу, залучаючи нових клієнтів через Інтернет.

Сурков Дмитро
Засновник Digital Wise
0 +
Років загального досвіду у співробітників
0 +
Сайтів робимо щороку
0 +
Завершених проектів
0
Постійних клієнтів

Принципи роботи із клієнтами.

Як ми працюємо.

Аналізуємо, потім діємо

01

Спілкуємось з вашими співробітниками, аналізуємо ваш бізнес, вашу цільову аудиторію та цілі. Тільки після цього розпочинаємо створення сайту. Адже без аналізу та стратегії неможливо досягнення будь-яких цілей.

Баланс швидкості та якості

02

Плануємо та пріоритезуємо завдання для вибудовування правильного процесу розробки. Тоді всі етапи проходять своєчасно та швидко. Ваш час є таким же пріоритетом, як наше власне.

Прозорість
роботи

03

Ви зможете будь-якої миті спостерігати за процесом, тому що ми працюємо відразу онлайн на сервері. Перегляд робочого процесу доступний за звичайним посиланням. Також ведеться облік робочого часу за проектом.

Комунікація з фокусом на бізнес

04

Вестимемо постійну та інтенсивну комунікацію з вашими співробітниками. Інформація, отримана у повному обсязі та своєчасно – одна із застав успішного проекту. Адже досягнення цілей проекту – пріоритет №1!

Клієнти

Як то кажуть: “великому кораблю – велике плавання”. Масштаб Вашого бізнесу вимагає IT вирішення такого ж масштабу. Ми – саме та агенція, яка зможе розібратися в аспектах та нюансах вашого бізнесу та створити відповідний сайт. Ми це стверджуємо тому, що працювали з проектами, від індивідуального підприємця до компаній із 500+ працівників.