РЕДИЗАЙН САЙТУ

МАЄТЕ ПРОЕКТ?
Давайте обговоримо!


  Цілі РЕДИЗАЙНУ САЙТУ

  Актуалізація

  Дизайн, контент, дані, стиль, бренд, структура і т.д.

  Мобільна версія

  Термін: “адаптивність”. Потрібна для правильного відображення сайту на мобільних пристроях.

  Редизайн сайту час робити якщо ресурс застарів морально або має явні недоліки, не може виконувати завдання, не приносить прибутку або ви хочете, щоб ваш веб-сайт був сучаснішим з кращою структурою, дизайном, технічними характеристиками або концепцією, то радимо замовити модернізацію сайту.

  Компанія Digital Wise вирішує проблеми за допомогою WordPress, оновлює її версії та виправляє різні помилки різного рівня складності. Вирішимо будь-яке завдання: від встановлення дрібних технічних нововведень до повної переробки веб-ресурсу.

  Нова CMS

  Для редагування сайту без спеціальних навичок. Тексти, картинки, навіть верстка.

  Сучасні функції

  Інтеграція CRM, інтеграція соц. мереж, зворотній зв’язок, збір даних відвідувачів.

  КОМУ ПІДХОДИТЬ РЕДИЗАЙН САЙТУ

  Ми рекомендуємо послугу з редизайну для власників будь-яких веб-проектів, які не задовольняють їх функціонування або вигляд. Найчастіше, власники сайтів звертаються до нашої студії, оскільки такі ресурси часто потребують змін у функціоналі, контенті та юзабіліті для зручності покупців.

  Digital Wise працює з будь-якими веб-сайтами, ефективно вдосконалюючи їх. Ми об’єктивно оцінюємо обсяг робіт, працюємо лише з резервною копією веб-сторінок, покращуємо графіку, дизайн, швидкість завантаження, адаптацію, систему керування CMS тощо.

  МАЄТЕ ПРОЕКТ?
  Давайте обговоримо!


   ПЕРЕВАГИ РЕДИЗАЙНУ САЙТУ

   Покращення UI/UX

   Редизайн сайту покращує користувацький досвід на сайті, забезпечивши більш привабливий, інтуїтивно зрозумілий дизайн. Це підвищує задоволення користувачів від взаємодії з сайтом та підвищити їхню лояльність.

   Покращення функціональності

   Редизайн може змінити функції, додавши нові або поліпшивши існуючі. Це збільшує активність користувачів на сайті.

   Покращення SEO

   Редизайн сайту покращує SEO, забезпечуючи оптимізований дизайн та вищу швидкість завантаження сторінок. Це  покращує позиції в пошукових системах.

   ВАРТІСТЬ РЕДИЗАЙНУ САЙТУ

   Вартість редизайну сайту завжди розраховується індивідуально. Це обумовлено тим, що кожен проект має свої унікальні особливості, розміри та функціональні можливості, що впливають на час розробки.

   Основним фактором, що впливає на вартість редизайну є характеристики вашого старого сайту. А саме: розмір сайту, кількість та складність функціональних елементів, а також вимоги до SEO.

   Перед початком роботи з вами проведуть консультації та узгодження технічного завдання, де визначаються всі необхідні функції та особливості сайту. На основі цих даних ми визначемо трудомісткість проекту та розраховують його вартість.

   ОСОБЛИВОСТІ РЕДИЗАЙНУ САЙТУ

   Редизайн сайту покращує застарілий ресурс, робить його зручнішим, привабливішим та запам’ятовуючим. Сучасний дизайн підвищує лояльність та імідж до компанії, що призводить до збільшення продажів. Додавання нових функцій зробить ресурс інформативнішим, а покращення юзабіліті – доступнішим.

   Агенція Digital Wise працює на системі управління (CMS), що дозволяє зекономити час на обробку заявок від відвідувачів та покращити використання ресурсу загалом. Інтеграція з соціальними мережами та торговими майданчиками, а також підвищення позицій у пошуковій видачі, збільшує потік нових клієнтів.

   ПРОЦЕС
   РЕДИЗАЙНУ САЙТУ

   Дизайн головної сторінки

   Встановлюємо CMS на нашому хостингу і піддомені.
   Робимо «живий дизайн» головної сторінки одразу онлайн.

   Дизайн типових сторінок

   Робимо дизайн цільових сторінок, застосовуючи елементи Головної сторінки

   Створення структури

   Навігація.
   Ієрархія розділів і сторінок.
   Функції для Вас і користувачів.

   Наповнення

   Наповнюємо сторінки контентом.
   За необхідності створюємо новий контент.

   Запуск сайту

   Створюємо Вам хостинг для сайту.
   Направляємо Ваш домен на хостинг.
   Переносимо сайт на хостинг.

   Навчання

   Навчаємо Вас редагуванню сайту

   МАЄТЕ ПРОЕКТ?
   Давайте обговоримо!


    НАШІ РОБОТИ

    НАШІ КЛІЄНТИ

    НАШ ПІДХІД

    01

    Прозорий офіційний договір, в якому враховано Ваші інтереси та мінімізовано ризики спірних ситуацій.

    02

    Унікальні сучасні дизайн-рішення, що розробляються індивідуально для кожного нашого замовника.

    Наша команда має значний досвід у створенні сайтів, тому ми точно знаємо, як зробити процес максимально продуктивним і ефективним. Ми розробимо сайт, який вбере всю необхідну інформацію про ваш бізнес та відобразить унікальні риси вашої компанії.

    Ми радимо розглянути можливість редизайну сайту як ефективний засіб для залучення нових клієнтів та розвитку бізнесу. Це актуально як для малих підприємств, що мають плани на майбутнє, так і для великих компаній, які працюють у кількох напрямках.

    03

    Коректна робота сайту на смартфонах, планшетах, ноутбуках, стаціонарних ПК, а також у всіх популярних браузерах.

    04

    Зручна система керування сайтом (WordPress), а також безкоштовне навчання роботі з адмін-панеллю.

    05

    Ми гарантуємо підвищений рівень безпеки сайтів за рахунок спеціальних програмних налаштувань.

    06

    Сайт Вашої компанії буде повністю відповідати Вашим бізнес-задачам та корпоративним стандартам.

    Забезпечуємо повну унікальність проекту від дизайну до запуску, що забезпечить гарну оцінку від клієнтів і від пошукових систем.

    ВІДГУКИ ПРО НАС

    Сергій Салдугін

    У мене вже давно стояло питання зробити відносно нескладний по функціоналу сайт-візитку для власного малого бізнесу. Почав вивчати ринок і шукати потенційного вендора для розробки. Серед декількох претендентів погляд одразу зупинив на Digital Wise…

    Bob Baklykoff

    Компания Soltech сотрудничает с Дмитрием уже много лет. Мы и наши клиенты очень довольны его работой.
    Всё выполняется в срок, профессионально, креативно.

    Светлана Герасименко

    В работе с командой Digital Wise понравилось абсолютно все – профессионализм, скорость выполнения работы, сервис. Ребята превзошли наши ожидания и сделали отличный сайт, который теперь приносит нам высокие продажи. Советую!

    Надежда Любимова

    Хотели сайт, который продает. Нам делали сайты несколько студий, и только студия Димы сделала именно то, что мы хотели. Сайт продает, Дима по прежнему дает консультации и вносит изменения по сайту. Очень довольны, что обратились именно в Digital Wise.